+50 zł w BGŻOptima za założenie Lokaty Bezkarnej

bgzoptima-lokata-bezkarna-i-50-zl-w-promocji

Mamy kolejną promocję w BGŻOptima. Możemy otrzymać premię w wysokości 50 zł za samo założenie Lokaty Bezkarnej(3,2% do nawet 100 000 zł.) Warunki są bardzo proste, wystarczy po prostu założyć i utrzymać lokatę do lutego.

Promocja jest przeznaczona dla osób, które nie były wcześniej związane żadną umową z bankiem BGŻOptima – tak więc osoby posiadające konto w BGŻ BNP Paribas mogą wziąć udział w promocji. Jeśli ten warunek zostanie spełniony wystarczy, że przejdziemy na stronę promocji i złożymy na niej wniosek o Lokatę Bezkarną. Należy pamiętać, aby podczas wypełniania krótkiego formularza na stronie promocji wyrazić wszystkie potrzebne zgody. Formularz promocyjny jest dostępny na stronie do dnia 17 grudnia 2015 roku, natomiast samą Lokatę Bezkarną trzeba złożyć do dnia 18 grudnia 2015 roku.

Jak zdobyć 50 zł?

Aby zgarnąć obiecane 50 zł musimy po prostu utrzymać lokatę (min. 1000 zł) do dnia 5 lutego 2016 roku. Po tym czasie możemy zerwać umowę, bez utraty odsetek, jednak najlepiej jest utrzymać lokatę do końca okresu, czyli przez 3 miesiące. Drugim z warunków otrzymania 50 zł jest odpowiedź na maila wysłanego do dnia 22 grudnia od organizatora, w którym należy podać numer rachunku do przekazania premii. Zostanie ona wpłacona na nasze konto do dnia 10 lutego 2016 roku.

Coś o Lokacie Bezkarnej

Z lokaty mogą korzystać nowi klienci banku BGŻOptima, którzy chcą ulokować od 1000 do 100 000 zł. Czas trwania lokaty wynosi 3 miesiące, a jej oprocentowanie 3,2%. Możemy ją jednak zerwać po dniu 5 luty 2016 bez utraty odsetek. Ważną informacją jest również to, że wraz z lokatą zakładamy także całkowicie darmowe konto oszczędnościowe, oprocentowane na 2,8% w skali roku dla kwoty do 100 tys. zł. Tak więc łącznie możemy ulokować w banku BGŻOptima 200 tys. zł. na całkiem dobry procent, za co bank nam jeszcze zapłaci.

Related posts

Przeczytaj poprzedni wpis:
shutterstock_190975778
Jak zaciągnąć tani kredyt na zakup samochodu?

Pożyczka w każdym wypadku wiąże się z kosztami. Zatem, kiedy podejmujemy decyzję, że ją bierzemy, trzeba się zastanowić, gdzie to...

Zamknij