PKO BP oferuje 5 biletów do Multikina za założenie Konta za Zero

5-biletow-do-multikina-za-zalozenie-konto-za-zero

Już jest najnowsza promocja w banku PKO BP i sieci kin Multikino. Do zgarnięcia jest 5 darmowych biletów na seans 2D.

Z kartą PKO Ekspres kino masz za darmo!

Z promocji mogą skorzystać osoby, które od dnia 16 listopada 2012 nie posiadały karty płatniczej Visa(również kredytowej) oraz nie złożyły wniosku o wydanie karty PKO Ekspres przy otwieraniu konta. Kolejnym z warunków skorzystania z promocji jest zaakceptowanie regulaminu, wyrażenie zgody na marketing elektroniczny banku oraz podmiotów współpracujących. Oprócz tego należy jeszcze złożyć wniosek o Konto za Zero oraz aktywować kartę do dnia 15 grudnia 2015.

I to właściwie tyle jeśli chodzi o warunki jakie musimy spełnić aby skorzystać z promocji. Bank do końca roku prześle na nasz e-mail kody wymienne na 5 filmów 2D do dowolnych kin sieci Multikino. Termin ważności kuponów upływa z dniem 30 czerwca 2016 roku.

Jednak czy to się opłaca?

Osoby, które często bywają w kinie wiedzą, że w ostatnim czasie było całkiem sporo okazji, dzięki którym bilety do kina można było zdobyć taniej bądź nawet za darmo. Jeśli chodzi o tą promocję, należy wiedzieć, że Konto za Zero, tak naprawdę nie jest kontem za zero złotych. Za jego prowadzenie nie zapłacimy tylko w przypadku, kiedy posiadamy kartę debetową, która jest darmowa tylko wtedy, kiedy wydamy na nią 300 zł miesięcznie. Za rezygnację z karty, należy zapłacić 6,9 zł. Tak więc warto się zastanowić czy skorzystanie z innej oferty nie byłoby dla nas bardziej opłacalne.

Related posts

Przeczytaj poprzedni wpis:
lokata-bezkarna-bgz-optima
+50 zł w BGŻOptima za założenie Lokaty Bezkarnej

Mamy kolejną promocję w BGŻOptima. Możemy otrzymać premię w wysokości 50 zł za samo założenie Lokaty Bezkarnej(3,2% do nawet 100 000...

Zamknij