Wraca program poleceń „Mam Inteligo” – 100 lub 50 zł premii

logo-mam-inteligo-100-zl

Powróciła promocyjna oferta założenia konta w Inteligo z premią 100 zł. Jednak twoje zarobki nie muszą się skończyć na jednym bonusie. Za każde polecenie tego konta otrzymasz dodatkowo 50 zł premii.

Jak zdobyć 100 zł premii?

Aby zdobyć 100 zł premii w promocji musisz być nowym klientem Inteligo. Posiadanie konta w PKO BP nie wyklucza z udziału w promocji, gdyż banki te traktowane są oddzielnie. Jeśli spełniasz ten warunek musisz złożyć wniosek o konto z wykorzystaniem kodu polecenia uzyskanego od obecnego klienta banku. We wniosku należy wyrazić zgodę, na przekazywanie przez PKO BP materiałów marketingowych.

Jeśli zakładasz konto osobiste to w ciągu 30 dni od otwarcia konta musisz dokonać transakcji bezgotówkowej na kwotę min. 200 zł oraz przynajmniej jedną transakcję przy użyciu aplikacji IKO o wartości min. 10 zł. Natomiast jeśli otwierasz konto firmowe warunkiem umowy jest wykonanie płatności kartą na sumę min. 200 zł w ciągu 40 dni od założenia konta oraz co najmniej jeden przelew do ZUS zlecony w ramach konta przez bankowość internetową lub przez telefon z wykorzystaniem opcji „przelew do ZUS”.

Wyżej wymieniona płatności powinny być transakcjami bezgotówkowymi w punktach handlowo-usługowych. Płatności wykonywane prze Internet nie zaliczają się do spełnienia wymogów promocji.

Related posts

Przeczytaj poprzedni wpis:
lokata progresywna
Jak poradzić sobie z nadmiernym zadłużeniem?

Aktualne instrumenty bankowe posiadają bardzo rozmaity charakter, dzięki czemu standardowy klient może dopasować je pod kątem swych nawet najogromniejszych i...

Zamknij